MenuOcena firmy (4 z 1 głosów)


Opis:


Popularne paleciaki, czyli ręczne wózki służące do transportowania palet, są bardzo dużym udogodnieniem w sklepach, magazynach czy przestrzeniach produkcyjnych. Wszak nie wszędzie zmieści się lub jest potrzebny większy wózek widłowy. Co równie ważne, paleciak jest bardzo prosty w obsłudze, nie wymaga dodatkowych umiejętności i może służyć do realizacji bardzo wielu zadań, zwiększając komfort i efektywność pracowników. Jak zatem wybrać odpowiedni paleciak z wagą?

Warto znaleźć profesjonalny sklep, który wyposaża w tego typu technologie małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Godny polecenia jest sklep internetowy tm24.pl, w którym można zamówić w korzystnych cenach i z szybką dostawą wiele interesujących wózków o odmiennej charakterystyce.

Co brać pod uwagę przy wyborze? Przede wszystkim potrzeby swojego biznesu. Jednym z kluczowych aspektów jest maksymalny udźwig – przecież w różnych miejscach transportuje się towary o różnych ciężarach. Nie bez znaczenia są także wymiary wideł, które muszą pasować do wykorzystywanych palet. Warto wziąć pod uwagę nie tylko wymiary ładunków, ale również samego pomieszczenia, po którym wózek musi się przemieszczać bezpiecznie i wygodnie. Konstrukcja obiektu, szerokość korytarzy, odstępy między regałami – przeanalizowanie wszystkich czynników jest po prostu niezbędne.

Klienci nie mogą też zapominać o parametrze maksymalnej wysokości podnoszenia. Jest różnica pomiędzy możliwością podniesienia ładunku na wysokość, dajmy na to, 15 i 80 centymetrów, a taka rozpiętość cechuje dostępne we wspomnianym sklepie modele.

Lepsze i gorsze paleciaki różnią się między sobą także pod innymi względami. Chętnie wybieranym dodatkiem są na przykład wagi, które usprawniają proces transportu w wielu miejscach. Z kolei inni przedsiębiorcy mogą zwracać uwagę na detale konstrukcyjne w rodzaju poliuretanowych rolek, które nie zostawiają rys na posadzce.

O legalizacji ręcznego paleciaka z wagą świadczą zabezpieczenia i oznakowanie. Produkt musi posiadać deklarację zgodności z unijną dyrektywą lub rozporządzeniem ministerstwa. Takie paleciaki można znaleźć pod wspomnianym wcześniej adresem.


DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 61 655 83 24
  • Domena: https://tm24.pl
  • Nazwa: PROMAG S.A.
  • Adres: Romana Maya 11
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 61-371

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!