MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Wirusy, zakażenia organizmu — to tylko nieliczne z chorób, które leczenie witaminą C jest w stanie wyeliminować. Prekursorem tego typu terapii jest klinika opramed.pl, która od lat nie tylko skutecznie leczy pacjentów, ale również prowadzi badania mające na celu udowodnić, że kuracja witaminą C jest skuteczna i co więcej, jest w stanie wyleczyć nawet beznadziejne przypadki. Wyniki przeprowadzonych badań mogą dać nadzieję pacjentowi, którego lekarze nie byli w stanie wyleczyć tradycyjnymi metodami. 

Witamina C, dzięki swojemu składowi, ma właściwości antynowotworowe i antyoksydacyjne. Co więcej, niszczy wirusy i hamuje rozwój bakterii, a także doskonale wspomaga układ immunologiczny w walce z nimi. Należy mieć również na uwadze, że jest odpowiedzialna za stymulację kolagenu oraz dużą aktywność komórek NK. Jak zatem widać, ma wiele właściwości, które pozwalają na prawidłową pracę organizmu. Niemniej jednak stosowana w małych dawkach, może nie przynieść spodziewanych efektów. Dlatego też lekarze ze wspomnianej wyżej kliniki stosują u pacjentów wlewy dożylne dużych dawek, które zostały dobrane indywidualnie do ich potrzeb. Terapia polega na podaniu szybkiego lub wielogodzinnego wlewu polepszającego stan kliniczny pacjenta. Co więcej, każdy pacjent, który trafi do kliniki informowany jest, że sama witamina C może nie poradzić sobie ze schorzeniem, dlatego uzupełniana jest specjalnymi lekami, wspomagającymi jej działanie. 

Pracownicy wspomnianego wyżej ośrodka opracowali autorską metodę leczenia witaminą C, dzieki której są w stanie w znacznym stopniu poprawić stan pacjentów, zgłaszających się do nich ze schorzeniami spowodowanymi przez wytwarzanie w ich organizmie wolnych rodników tlenowych. Te powodują stres oksydacyjny, który nie jest korzystny dla organizmu człowieka. Jakie choroby można wyleczyć przy użyciu wlewów z witaminy C? Choć z punktu widzenia tradycyjnej medyny jest to niemożliwe, lekarzom prekursorom udało się wyleczyć  m.in. następujące przypadłości:

  • rozmaite nowotwory o różnym stopniu zaawansowania;
  • zapalenie wirusowe wątroby;
  • stany zapalne dziąseł;
  • trudno gojące się rany (jak zatem widać jest to ogromna nadzieja dla cukrzyków, u których gojenie się ran jest niezwykle uciążliwe).

DANE FIRMY:


  • Telefon: 537 472 947
  • Domena: https://opramed.pl
  • Nazwa: Opra-Med Centrum Medycyny Konwencjonalnej i Alternatywnej
  • Adres: Nike 29
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 02-442

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!