MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Kompetentna i doświadczona księgowa to prawdziwa podpora każdej firmy, jednak na zatrudnienie takiej specjalistki nie zawsze znajdą się odpowiednie fundusze. Na szczęście nie trzeba już tworzyć osobnego etatu, lepszą opcją jest skorzystanie z usług biura rachunkowego, które wykona te same zadania niższym kosztem.

Przedsiębiorcy, którym jest potrzebna sprawdzona księgowa w Swarzędzu, mogą zgłosić się do biura Nowoczesna Rachunkowość, które ma swoją siedzibę w tym mieście. Firma ta oferuje wszystkie usługi, które mogą być przydatne polskiemu przedsiębiorcy. Mogą oni nawiązać stałą współpracę z biurem, lub też zlecić mu wykonanie pojedynczego zlecenia. Cennik usług jest bardzo atrakcyjny, przykładowo za prowadzenie pełnej księgowości firma zapłaci tylko 400 złotych. Biuro do każdego zadania podchodzi indywidualnie, dlatego w celu poznania dokładnego kosztu usługi, należy się skontaktować i poprosić o wycenę.

Jednym z najczęstszych problemów pracodawców w Polsce jest prowadzenie kadr oraz płac, szczególnie jeśli firma zatrudnia większą liczbę osób. W takiej sytuacji łatwo o błędy, które mogą mieć nieciekawe konsekwencje. Powierzając obsługę działu kadrowego profesjonalnemu księgowemu, można oszczędzić mnóstwo czasu oraz nerwów. Biuro rachunkowe oferuje pełen pakiet usług w zakresie kadr, zajmując się sporządzaniem umów o pracę czy cywilno-prawnych. Każdy pracownik zatrudniony na UoP otrzyma własną teczkę, w której będą przechowywane wszystkie informacje oraz dokumenty, dotyczące jego zatrudnienia. 

Biuro rachunkowe ze Swarzędza poleca się także firmom, które mają poważne zaległości księgowe i podatkowe, spowodowane niekompetencją poprzedniego księgowego. Biuro zatrudnia najlepszych specjalistów z branży, którzy potrafią znaleźć rozwiązanie każdego problemu. Klienci firmy otrzymają swojego reprezentanta, który będzie odpowiedzialny za przekazanie informacji do Urzędu Skarbowego oraz ZUSu. Warto zawczasu skorzystać z takiej usługi, bowiem w przypadku niezapowiedzianej kontroli z urzędu, można spodziewać się wysokiej kary.

Data dodania: 18-03-2019
Autor: Grzegorz Zawadzki
Źródło:
https://nowoczesna-rachunkowosc.plDANE FIRMY:


  • Telefon: 501 132 605
  • Domena: https://nowoczesna-rachunkowosc.pl
  • Nazwa: Nowoczesna Rachunkowość
  • Adres: Józefa Rivoliego 2
  • Miejscowość: Swarzędz
  • Kod pocztowy: 62-020

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!