MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Zapalenie zatok to bardzo przykra przypadłość, dająca wiele nieprzyjemnych objawów, takich jak silne bóle głowy nasilające się przy pochylaniu, zaleganie gęstej wydzieliny, która spływa po tylnej ściance gardła, a często także utrata smaku i węchu. Szacuje się, że u około piętnastu procent dorosłej populacji problem ten przechodzi w stan chroniczny, w którym leczenie farmakologiczne przynosi niewielką, albo krótkotrwałą ulgę. 

Doskonałe efekty w leczeniu chronicznego zapalenia daje małoinwazyjny zabieg operacyjny, jakim jest czyszczenie zatok. W Warszawie zabieg ten wykonuje się między innymi w MEA Clinic, która nie tylko jest przyjazna pacjentom, ale przede wszystkim stosuje najnowocześniejszą metodę udrożniania i leczenia zatok, jaką jest funkcjonalna endoskopowa operacja zatok, z angielska zwana FASS. 

Metoda ta polega na usunięciu z zatok zmienionej chorobowo błony śluzowej, której często towarzyszą także liczne polipy, uniemożliwiające sprawne funkcjonowanie zatok.  Zdarza się także, że lekarz wykonujący zabieg natknie się na różnego rodzaju formy kostne, przeszkadzające w oczyszczaniu się kanalików. W takim przypadku zostają one usunięte w taki sposób, aby nie naruszyć zdrowych i prawidłowo ukształtowanych struktur. Zabieg ten przeprowadza się z użyciem specjalnego endoskopu optycznego i narzędzi mikrochirurgicznych, pozwalających na precyzyjne usunięcie zmienionych tkanek, zachowując zdrowe w pierwotnym stanie. Czas, w jakim wykonywany jest zabieg, waha się od 45 minut do 2 godzin, w zależności od ilości i jakości zmian. Dzięki tej metodzie pacjenci nie tylko szybko wracają do zdrowia i znacznie poprawia się ich jakość życia, ale także ból, jakiego doświadczają tuż po zabiegu, jest o wiele mniejszy, niż po klasycznej operacji zatok. 

Na stronie meaclinic.pl znajdują się wszystkie informacje na temat kwalifikacji do zabiegu, a także samych specjalistów, którzy te zabiegi przeprowadzają. Opisane tam są także wszelkie procedury, jakim musi poddać się pacjent, zanim zabieg zostanie wykonany, a więc między innymi konsultacja laryngologiczna, czy zestaw badań przedoperacyjnych.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 538 303 198
  • Domena: https://www.meaclinic.pl/
  • Nazwa: Mea Clinic
  • Adres: Piaskowa 6
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 01-067

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!