MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Przed Tobą ważna impreza, np. 18-nastka, wesele w rodzinie, absolutorium. Planujesz kupić sukienkę, niestety masz dość ograniczony budżet. Zastanawiasz się, czy warto się zapożyczać u znajomych lub rodziny, czy też zacząć szukać niedrogiego modelu? Czy tania sukienka może być warta uwagi?

To, że ubranie ma niską cenę, wcale nie oznacza, że jest gorsze. Wstydzisz się, że będziesz miała najtańszą sukienkę na imprezie? To wcale nie oznacza, że będziesz prezentowała się gorzej od kogokolwiek. Niejedna osoba ubiera się w tzw. second-handach. Zaglądają do nich nawet te panie, które mogą sobie pozwolić na drogie wydatki. Dlaczego? Ponieważ to właśnie w lumpeksach można znaleźć prawdziwe perełki. To raczej mało prawdopodobne, że inna kobieta na tej samej imprezie wystąpi w identycznej kreacji. Będziesz  się zatem wyróżniać z tłumu.

Są też sklepy, w których kupisz nowe ubrania po bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżeli znajdziesz tam niedrogą sukienkę, a masz trochę zdolności krawieckich (lub kogoś bliskiego, kto posiadł tego typu umiejętności), możesz pokusić się  np. o przerobienie jej na krótszą, ozdobienie jej haftem itp. Wtedy masz już stuprocentową pewność, że takiej kreacji jak Ty, nie będzie miał nikt inny.

Niektóre sklepy oferują tanią odzież markową. Mają one bowiem w swoim asortymencie końcówki kolekcji znanych producentów. Z całą pewnością warto poszukać takich sklepów i przejrzeć ich ofertę. Jednym z nich jest Kafrim. Tutaj za niewielkie pieniądze ubierzesz się w modne ubrania bardzo dobrej jakości. Jego oferta co jakiś czas się zmienia, dlatego warto od czasu do czasu do niego zaglądać. Ten internetowy sklep działa na stronie kafrim.pl.

Im tańszą kreację "upolujesz", tym więcej zaoszczędzisz, a pieniądze, które zostaną w Twoim portfelu, będziesz mogła przeznaczyć na zakup ekstra dodatków, np. szpilek, długich kolczyków lub eleganckiej kopertówki. Ostatecznie przecież liczy się nie tylko sukienka, ale również wszelkie detale, które mają podkreślić Twoją stylizację.

Jeżeli zależy Ci na zakupie niedrogiej sukienki, nie zostawiaj jej zakupu na ostatnią chwilę.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Karina Jakubowska
Źródło:
http://kafrim.pl/sukienki,c17.htmlDANE FIRMY:


  • Telefon: 698508737
  • Domena: http://kafrim.pl/
  • Nazwa: Marzena Kudrzycka Kafrim
  • Adres: Metalowców 9
  • Miejscowość: Wrocław
  • Kod pocztowy: 54-156

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!