MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Wszystkich, których interesuje Freestyle na rowerach, zapraszamy na gopbmx.pl. Jest to strona śląskiej szkoły BMX, która prowadzi zajęcia zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych miłośników Freestylu rowerowego. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci, począwszy od lat siedmiu, młodzieży, aż po osoby dorosłe. Na zajęcia można przyjechać własnym rowerem, typu BMX, a można też taki rower wypożyczyć na preferencyjnych warunkach, gdyż rekomendowana szkółka BMX zapewnia swoim podopiecznym atrakcyjny rabat na wypożyczenie roweru, nawet do 50 procent od ceny standardowej, która wynosi odpowiednio, około:

 • 30 złotych, za wypożyczenie roweru na 2 godziny, osoba zapisana na zajęcia w szkółce płaci 15 złotych
 • 60 złotych, za wypożyczenie roweru na cały dzień, kursant płaci 30 złotych.

Rekomendowana wypożyczalnia przypomina, że jeśli wypożyczamy rower po raz pierwszy, to lepiej zawsze poprosić o pomoc instruktora, który wypożyczy z nami rower, udzielając nam kilku praktycznych wskazówek, a także sprawdzi stan techniczny jednośladu, i co najważniejsze, pomoże nam dobrać najodpowiedniejszy rower, pasujący wielkością do naszego wzrostu. Przy każdym następnym wypożyczeniu, wystarczy telefon do wypożyczalni znajdującej się przy szkole i podanie swojego wzrostu, a także terminu, na jaki chcemy zarezerwować dany rower.

Jak wyglądają zajęcia, można zobaczyć w krótkim około 1,5-minutowym  filmiku, zamieszczonym na stronie internetowej szkółki, ale mniej więcej wygląda to tak:

 1. Przed wsiądnięciem na rower przeprowadzana jest krótka rozgrzewka, która polega na wykonaniu kilku prostych ćwiczeń, takich jak pompki, rozciąganie czy skłony.
 2. Później, po założeniu kasku i ochraniaczy, wszyscy wsiadają na rowery i uczą się techniki jazdy po skateparku, początkowo jazda ta jest wolna i stopniowa coraz szybsza.
 3. Następnie instruktor pokazuje, jak pokonywać poszczególne przeszkody.
 4. Ostatnim etapem jest wykonywanie trików na rowerze, od tych najprostszych, po te bardziej skomplikowane.
 5. Po zsiądnięciu z roweru również wykonuje się kilka ćwiczeń.
Data dodania: 14-11-2018
Autor: Michał Górski
Źródło:
http://gopbmx.pl/DANE FIRMY:


 • Telefon: 577 835 961
 • Domena: http://gopbmx.pl/
 • Nazwa: GOPBMX.PL Zbigniew Olesiński
 • Adres: Targowa 5
 • Miejscowość: Chorzów
 • Kod pocztowy: 40-001

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!