MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Mogące rozwijać się w nieprawidłowo przechowywanej paszy grzyby pleśniowe wytwarzają toksyny, które są niezwykle szkodliwe dla zwierząt oraz ludzi. Mogą powodować śmiertelne zatrucia, każdy hodowca bydła czy trzody chlewnej powinien więc mieć to na uwadze. By uchronić się przed tym zjawiskiem, można starać się nie dopuszczać na przykład do zawilgocenia paszy, ale bardziej efektywne jest zastosowanie specjalnego produktu, dostarczanego przez firmę FERTIL-ECO. Środek na mykotoksyny Impact Powder ma postać proszku dodawanego do paszy, który można podawać wszelkim zwierzętom hodowlanym, uzyskując znakomite efekty.

Nie tylko przeciw toksynom

Podstawowym działaniem tego środka w tym zakresie jest detoksykacja paszy poprzez neutralizację toksyn. Dzięki temu skażona pasza nie jest już szkodliwa dla zwierząt i nie pojawiają się zgubne skutki zatrucia, można być zatem spokojnym o dobrostan swych zwierząt. Wpływa to też oczywiście na poprawę jakości mleka czy mięsa, jakie są z nich pozyskiwane. Na tym jednak nie koniec. Impact Powder oferuje wiele korzyści, a jedną z ważniejszych jest poprawa trawienia. Przyspiesza się pasaż jelitowy, poprawia się strawność paszy oraz można zauważyć lepsze wykorzystanie pokarmu, co sprawia, że żywienie zwierząt jest efektywniejsze i tańsze. Preparat ten ma również ogromne znaczenie w przypadku zapobiegania biegunek. Zjawisko to może pojawiać się okresowo na przykład przy zmianach paszy i jest nie tylko uciążliwe, ale też wyczerpuje organizm zwierząt, tak samo jak w przypadku człowieka. Gdy zaś podaje się ten preparat ciągle, można stale zabezpieczać swoje zwierzęta przed takimi oraz wieloma innymi dolegliwościami zdrowotnymi. W przypadku drobiu na przykład wpływa to na zachowanie dobrego stanu zdrowia całego stada.

Naturalny produkt

Preparat dostarczany przez firmę FERTIL-ECO nie daje żadnych negatywnych skutków, gdyż jego skład jest starannie opracowany przez doświadczonych specjalistów. Jego wielką zaletą jest też fakt, że jego podawanie pozwala na odchów cieląt bez konieczności podawania im antybiotyków, dzięki czemu zdrowie zwierząt jest jeszcze lepsze, a jakość pozyskiwanych z nich produktów - wyższa.

Data dodania: 02-02-2019
Autor: Michał Górski
Źródło:
https://www.impactpowder.com/oferta/impact-powder/DANE FIRMY:


Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!