MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Nowoczesne obiekty przemysłowe to pomieszczenia charakteryzujące się dużą, otwartą powierzchnią, ułatwiającą ich szybie przystosowanie do określonego rodzaju działalności gospodarczej. Tego typu obiekty są zwykle dobrze ocieplone i doświetlone, co przekłada się na większy komfort ich użytkowania, a także na obniżenie kosztów prowadzonej na ich terenie działalności. Jeśli planujesz budowę takiego obiektu, poniżej znajdziesz kilka rad, dzięki którym inwestycja okaże się mniej kosztowna, szybsza i mniej problematyczna w realizacji.

Planując budowę nowego obiektu przemysłowego, warto zastanowić się nad istniejącymi współcześnie możliwościami. Obok klasycznych obiektów murowanych, dużą popularnością cieszą się dziś również obiekty o konstrukcji salowej. Co ciekawe, na rynku dostępne są także przenośne obiekty o konstrukcji aluminiowej, wykończone specjalnymi plandekami. W produkcji tych ostatnich specjalizuje się firma EMZET Namioty Sp. z o.o. Oferowane przez firmę konstrukcje są lekkie, nie są na stałe związane z gruntem i w razie potrzeby można szybko przenieść je z jednego miejsca w inne. Taka przenośna hala magazynowa to dobre, tymczasowe lub stałe rozwiązanie problemu z niedostateczną przestrzenią roboczą w firmie dowolnego typu. Jeśli potrzebujesz szybko rozbudować swój zakład, całoroczny namiot przemysłowy będzie tańszą i dostępną od ręki alternatywą dla klasycznego obiektu murowanego lub obiektu o konstrukcji stalowej.

Dlaczego warto decydować się na konstrukcje przenośne? Pomijając kwestię ceny i szybkości budowy takiego obiektu, niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest brak konieczności załatwiania wielu pozwoleń związanych z realizacją klasycznej inwestycji budowlanej. Dla dodatkowego obniżenia kosztu budowy magazynu można zdecydować się na zakup używanego namiotu przemysłowego. Takie używane konstrukcje są w pełni sprawne technicznie, wolne od poważnych usterek i wad konstrukcyjnych. Noszą jednak widoczne ślady naturalnego zużycia, co w przypadku obiektów magazynowych, nie powinno mieć jednak pierwszorzędnego znaczenia, zwłaszcza jeśli zależy nam na jak największym obniżeniu kosztu budowy takiego obiektu.


DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 61 878 09 70
  • Domena: http://www.emzet.pl/
  • Nazwa: EMZET Namioty Sp. z o.o.
  • Adres: Gnieźnieńska 155
  • Miejscowość: Bogucin
  • Kod pocztowy: 62-006

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!