MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Być może nie jesteś jedynym człowiekiem, który marzy o tym, aby pewnego dnia stanąć na scenie przed zgromadzoną publicznością i zaśpiewać piosenkę, ale możesz być jedną z niewielu osób, którym udało się zrealizować marzenia. Wystarczy, że dasz szansę sobie samemu i zrobisz ten pierwszy krok, a z czasem może się okazać, że był on tym najważniejszym w życiu.

Jeżeli czujesz, że masz talent, który jednak wymaga doszlifowania, możesz wybrać się do szkoły muzycznej. Zajęcia wokalne w warszawskiej Akademii Rocka to Twoja wielka szansa. Podczas nich będziesz uczył się m.in. śpiewania solowego, pracy z mikrofonem, interpretowania piosenek z elementami improwizacji, a także występowania na żywo i pracy w studio. W szkole tej poznasz techniki wokalne oraz oddechowe. Tutaj będziesz kształcił swój słuch.

To, że nie mieszkasz w stolicy, wcale nie oznacza, że nie będziesz mógł skorzystać z oferty ww. akademii. Jej propozycją są bowiem zajęcia przez internet. Nie są one ani trochę gorsze od tych, które odbywają się w budynku szkoły. W trakcie wirtualnych zajęć jako uczeń dostaniesz dostęp do obrazu z trzech kamer. Będziesz zatem widział nauczyciela, a także instrument w pełnej jego okazałości. Atutem takiej formy nauczania jest możliwość nagrania lekcji i odtwarzania jej tyle razy, ile będzie to potrzebne. Uczniowie kształcący się online co kilka miesięcy otrzymują od akademii paczkę filmów, które pozwalają im poszerzyć zdobytą już wiedzę.

W przypadku zajęć internetowych nie obędzie się jednak bez spotkania "na żywo". Co 3 miesiące organizowane są zjazdy w siedzibie akademii trwające 2 dni, podczas których mają miejsce np. nagrania w studio, próby z innymi muzykami.

Jeżeli to nie Ty pasjonujesz się śpiewem, lecz Twoja pociecha (lub inna, bardzo bliska Ci osoba), możesz podarować jej wspaniały prezent w postaci bonu na zajęcia w akademii. Warto wspierać dzieci i być dla nich oparciem. Bardzo możliwe, że w przyszłości podziękują swoim rodzicom za to, że nie zdusili oni ich marzeń w zarodku, lecz pozwolili im rozkwitnąć i urosnąć.

Data dodania: 08-12-2018
Autor: Milena Mazur
Źródło:
http://akademiarocka.pl/ucz-sie-grac/wokal/DANE FIRMY:


  • Telefon: 602 711 013
  • Domena: http://akademiarocka.pl
  • Nazwa: Akademia Rocka Maciej Michniewicz
  • Adres: Targowa 1A
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 03-727

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!